ŽemėsBankas.LT - naujausi parduodamos ir nuomojamos žemės pasiūlymai ŽemėsBankas.LT - naujausi parduodamos ir nuomojamos žemės pasiūlymai ŽemėsBankas.LT - naujausi parduodamos ir nuomojamos žemės pasiūlymai ŽemėsBankas.LT - naujausi parduodamos ir nuomojamos žemės pasiūlymai ŽemėsBankas.LT - naujausi parduodamos ir nuomojamos žemės pasiūlymai ŽemėsBankas.LT - naujausi parduodamos ir nuomojamos žemės pasiūlymai ŽemėsBankas.LT - naujausi parduodamos ir nuomojamos žemės pasiūlymai

Straipsniai

 • Reikės pateikti žemės valdymo teisę patvirtinančius dokumentus

  Reikės pateikti žemės valdymo teisę patvirtinančius dokumentus

  2012-08-13

     Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) informuoja, jog pareiškėjai, pretenduojantys gauti tiesiogines išmokas už deklaruotus žemės ūkio naudmenų ir pasėlių plotus, tam tikrais atvejais turės pateikti ne tik šių plotų dirbimo faktą įrodančius dokumentus, bet ir dokumentus, patvirtinančius paraiškoje deklaruotos žemės valdymo teisę (nuosavybės, nuomos ar kitais pagrindais).
  Skaityti daugiau
 • Nauja galimybė sustiprinti pieno sektorių

  Nauja galimybė sustiprinti pieno sektorių

  2012-08-10

     Šių metų rugpjūčio 9 d. Žemės ūkio rūmuose buvo pristatyti teisės aktai dėl pieno gamintojų organizacijų ir jų asociacijų patvirtinimo. Pristatyme dalyvavo pieno gamintojų kooperatyvų, Žemės ūkio rūmų, Žemės ūkio ministerijos, Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro atstovai bei kiti suinetersuoti asmenys.
  Skaityti daugiau
 • Stiprėja dvišaliai ryšiai su Korėjos Respublika

  Stiprėja dvišaliai ryšiai su Korėjos Respublika

  2012-08-09

     Šių metų rugpjūčio 7 d. žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius susitiko su Korėjos Respublikos maisto, žemės ūkio, miškų ir žuvininkystės ministru Kyu Yong Suh. Susitikimo metu ministrui Kyu Yong Suh buvo pristatytas Lietuvos žemės ir maisto ūkio sektorius.
  Skaityti daugiau
 • Lietus trukdo javapjūtei

  Lietus trukdo javapjūtei

  2012-08-06

     Šalyje dažnai pasitaikantys lietūs stabdo  derliaus nuėmimą. Ūkininkai daugelyje rajonų tiesiog „gaudo“ palankesnius orus javams kulti, dažnas į laukus išvažiuoja vos kelioms valandoms. Nors kviečių derlius ir yra žadamas didelis, tačiau dėl kaitros ir lietaus grūdų kokybė gali būti prastesnė nei tikėtasi.
  Skaityti daugiau
 • Visoms reikmėms užteks ir savų grūdų

  Visoms reikmėms užteks ir savų grūdų

  2012-08-03

     Žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius norėdamas asmeniškai pamatyti realią grūdinių augalų derliaus nuėmimo eigą ir įvertinti derliaus kokybę, nuolat lankosi įvairiuose Lietuvos regionuose. Rugpjūčio 1 d. ministras vyko į Kėdainių kraštą, kur aplankė AB „Linas Agro Group“ elevatorių ir ūkininkų Misevičių ūkį.
  Skaityti daugiau
 • Galutinis nušienavimo terminas nukeltas į rugpjūčio 15 d.

  Galutinis nušienavimo terminas nukeltas į rugpjūčio 15 d.

  2012-08-02

     Nespėjantys ūkininkai nušienauti pievų ar nuganyti ganyklų iki rugpjūčio 1 d., gali lengviau atsikvpėti, kadangi šiais 2012 m. liepos 31 d. žemės ūkio ministro įsakymu buvo pakeistas Žemės ūkio naudmenų geros agrarinės ir aplinkosaugos būklės reikalavimų 9 punktas. Dabar ūkininkai ganyklas arba pievas, taip pat daugiametes ganyklas arba pievas, naudojamas gyvuliams ganyti, privalo nuganyti arba nušienauti iki rugpjūčio 15 d.
  Skaityti daugiau
 • GAAB reikalavimai ir kiti įsipareigojimai

  GAAB reikalavimai ir kiti įsipareigojimai

  2012-07-26

     Artėjant rugpjūčio mėnesiui primename aktualius geros agrarinės ir aplinkosaugos būklės (GAAB) reikalavimus, kurių turi laikytis kiekvienas pareiškėjas gaunantis tiesiogines išmokas ir/arba dalivaujantis su plotu susijusiose Lietuvos kaimo plėtros 2007 – 2013 metų programos (KPP) priemonėse.
  Skaityti daugiau
 • ES paramos lėšomis skatinamas biokurui skirtų augalų veisimas

  ES paramos lėšomis skatinamas biokurui skirtų augalų veisimas

  2012-07-26

     Pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 m. programos (KPP) priemonės „Žemės ūkio valdų modernizavimas“ trečiąją veiklos sritį yra teikiama parama atsinaujinančiam energijos šaltiniui – trumpos rotacijos plantacinių želdinių įveisimui ir auginimui. Plantaciniams želdiniams yra priskiriami tokie augalai, kurie kertami ne rečiau kaip kas 5 metus (gluosniai, karklai, drebulės ar baltalksniai).
  Skaityti daugiau
 • Tikimasi sulaukti rekordinio derliaus

  Tikimasi sulaukti rekordinio derliaus

  2012-07-04

     Šių metų birželio 28 d. žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius sušaukė pasitarimą, kuriame dalyvavo Žemės ūkio ministerijos, Grūdų perdirbimo asociacijos, eksportuotojų, Susisiekimo ministerijos, AB „Lietuvos geležinkeliai“ vadovai ir specialistai.
  Skaityti daugiau
 • Prašoma Europos Komisijos imtis priemonių pieno rinkos situacijai gerinti

  Prašoma Europos Komisijos imtis priemonių pieno rinkos situacijai gerinti

  2012-07-03

     2012 m. birželio 21 d. įvyko Europos Komisijos organizuojamas Bendro žemės ūkio rinkų organizavimo vadybos komiteto Nr. 353 posėdis, kurio metu Lietuva pakartotinai iškėlė klausimą dėl eksporto grąžinamųjų išmokų grąžinimo.
  Skaityti daugiau

Puslapiai:   1-10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21-22