ŽemėsBankas.LT - naujausi parduodamos ir nuomojamos žemės pasiūlymai ŽemėsBankas.LT - naujausi parduodamos ir nuomojamos žemės pasiūlymai ŽemėsBankas.LT - naujausi parduodamos ir nuomojamos žemės pasiūlymai ŽemėsBankas.LT - naujausi parduodamos ir nuomojamos žemės pasiūlymai ŽemėsBankas.LT - naujausi parduodamos ir nuomojamos žemės pasiūlymai ŽemėsBankas.LT - naujausi parduodamos ir nuomojamos žemės pasiūlymai ŽemėsBankas.LT - naujausi parduodamos ir nuomojamos žemės pasiūlymai

Straipsniai

 • Lietuva kreipsis į EK su prašymu pratęsti draudimą parduoti žemę užsieniečiams

  Lietuva kreipsis į EK su prašymu pratęsti draudimą parduoti žemę užsieniečiams

  2011-01-27

     Vyriausybės pasitarime buvo nutarta Žemės ūkio ministerijai suteikti įgaliojimus kreiptis į Europos Komisiją dėl žemės ūkio ir miškų ūkio paskirties žemės pardavimo užsienio piliečiams pereinamojo laikotarpio pratęsimo Lietuvoje dar  trejiems metams.  Jei šis prašymas bus patenkintas, užsienio pliečiai negalės pirkti žemės Lietuvoje iki 2014 metų balandžio 30 d.
  Skaityti daugiau
 • Vertybiniai miškai – ar pavyks lietuvai juos išsaugoti

  Vertybiniai miškai – ar pavyks lietuvai juos išsaugoti

  2011-01-14

     Prasidėjus naujiems metams, valdantieji kuria planus, ieško sprendimų, kaip padidinti grąžą iš 18 mlrd. vertės valstybės turto. Tarp valstybės įmonių, nemažai kritikos sulaukė ir Lietuvos valstybinių miškų valdymo sistema.
  Skaityti daugiau
 • Vėjo jėgainių parko statybai suteikta 56,1 mln. litų paskola

  Vėjo jėgainių parko statybai suteikta 56,1 mln. litų paskola

  2011-01-14

     Bendrovėms „Lariteksas“ ir „Vėjo elektra“ statančioms vėjo jėgainių parką Šilalės rajone, buvo suteikta statybų finansavimui  56,1 mln. litų paskola, kurią suteikė didžiausias Lietuvoje SEB bankas. Bendra šio projekto investicijų vertė siekia beveik 75 mln. litų.
  Skaityti daugiau
 • Ūkininkai suskubo apdrausti pasėlius

  Ūkininkai suskubo apdrausti pasėlius

  2010-12-07

     Spustelėjus šaltukui, ūkininkai suskubo apdrausti savo pasėlius nuo iššalimo.  Bendrovė „VH Lietuva“ per paskutiniąją lapkričio savaitę, kasdien apdrausdavo po 7-8 tūkst.  ha pasėlių. Pasak, šios bendrovės, šiemet besidraudžiančiųjų skaičius išaugo net tris kartus, lyginant su praėjusiais metais.
  Skaityti daugiau
 • Sparčiai kylantis vėjo jėgainių populiraumas Lietuvoje

  Sparčiai kylantis vėjo jėgainių populiraumas Lietuvoje

  2010-11-08

     Lietuvos vėjo energetikų asociacija pateikė duomenis apie vėjo energetikos plėtrą Lietuvoje 2009m. Praėjusiais metais buvo pastatyta 21 nauja vėjo jėgainė, o metų pabaigoje jų skaičius pasiekė net 68-is. Tai didžiausias vėjo jėgainių skaičiaus išaugimas nuo 2006 metų.  Dabar jos pagamina apie 1% visos Lietuvos elektros energijos poreikio.
  Skaityti daugiau
 • Daugiau informacijos apie paramą – trumpuoju numeriu

  Daugiau informacijos apie paramą – trumpuoju numeriu

  2010-11-08

     Nuo rugsėjo 13d. informaciją apie Europos Sąjungos paramą ir nacionalinę žemės ūkio paramą žemės ūkiui, kaimo plėtrai, bei žuvininkystei galima sužinoti trumpuoju telefono numeriu – 1841. Šiuo numeriu Jus konsultuos Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) Informacijos teikimo skyriaus specialistai. Tokiu būdų siekiama didinti NMA specialistų psiekiamumą, senasis konsultacijų numeris – (8-5) 252 6999 taip pat veikia, juo ir toliau bus konsultuojama.
  Skaityti daugiau
 • Žemės ūkio bendradarbiavimas su JAV

  Žemės ūkio bendradarbiavimas su JAV

  2010-10-11

     Prekyba su JAV užima labai nedidelę Lietuvos užsienio prekybos žemės ūkio ir maisto produktais dalį. 2010 metų  pirmąjį pusmetį žemės ūkio ir maisto prekių eksportas į JAV sudarė vos 0,34% viso žemės ūkio ir maisto prekių eksporto, o importas tik 1,2%. Todėl pokalbiui, dėl naujų bendradarbiavimo nuostatų  žemės ūkio sektoriuje, susitiko žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius  su Jav žemės ūkio ministerijos vadovu Michael Heney. 
  Skaityti daugiau
 • Pakeista privačių miškų kirtimo tvarka

  Pakeista privačių miškų kirtimo tvarka

  2010-10-01

     Po rugpjūčio 8d. Lietuvos miškus nusiaubusio škvalo Vyriausybė ir Aplinkos ministerija supaprastino privačių miškų kirtimo tvarką.  Nuo rugsėjo 8d. leidžiama, neišsirašius leidimo miškui kirsti, vykdyti plynus sanitarinius kirtimus stichinių nelaimių miškuose. Tačiau reikia naudotis leidimų kirsti mišką išdavimo tvarkos aprašo nauja redakcija, kurioje yra nustatyta nauja pranešimo apie ketinimus kirsti mišką forma plyniems sanitariniams kirtimams.
  Skaityti daugiau
 • Smulkiųjų ūkių modernizacija

  Smulkiųjų ūkių modernizacija

  2010-09-27

     Smulkieji ūkininkai, norintys didinti savo ūkių konkurencingumą gali gauti Europos sąjungos paramą. Šiomis lėšomis bus galima rekonstruoti gamybinius pastatus ir statinius, pirkti žemės ūkio techniką, kompiuterinę įrangą.
  Skaityti daugiau
 • Skiriama ES parama nuniokotų miškų savininkams

  Skiriama ES parama nuniokotų miškų savininkams

  2010-08-24

     Į paramą galima pretenduoti per trejus metus po miško sutvarkymo ar atkūrimo. Todėl, pasak K. Gineikos, jei šiais metais nepakaks skiriamų 8,3 mln. litų, kai kuriems miškų savininkams išmokos bus skiriamos kitais metais.
  Skaityti daugiau

Puslapiai:   1-10   11-20   21   22