ŽemėsBankas.LT - naujausi parduodamos ir nuomojamos žemės pasiūlymai ŽemėsBankas.LT - naujausi parduodamos ir nuomojamos žemės pasiūlymai ŽemėsBankas.LT - naujausi parduodamos ir nuomojamos žemės pasiūlymai ŽemėsBankas.LT - naujausi parduodamos ir nuomojamos žemės pasiūlymai ŽemėsBankas.LT - naujausi parduodamos ir nuomojamos žemės pasiūlymai ŽemėsBankas.LT - naujausi parduodamos ir nuomojamos žemės pasiūlymai ŽemėsBankas.LT - naujausi parduodamos ir nuomojamos žemės pasiūlymai

Straipsniai

 • Žemės ūkyje bus galima teikti laikinas paslaugas nesudarant darbo sutarčių

  Žemės ūkyje bus galima teikti laikinas paslaugas nesudarant darbo sutarčių

  2012-09-12

     Šių metų rugsėjo 11 d. Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Edmundas Pupinis Seime pristatė Seimo narių grupės V.M Čigrijienės, D. Jankausko, K. Starkevičiaus, E. Pupinio parengtą Žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų teikimo pagal paslaugų kvitą įstatymo projektą ir jį lydinčiųjų įstatymų pakeitimus.
  Skaityti daugiau
 • Spalį ūkininkus pasieks pirmieji tiesioginių išmokų pervedimai

  Spalį ūkininkus pasieks pirmieji tiesioginių išmokų pervedimai

  2012-09-05

     Europos Komisija, atsižvelgdama į ypatingą Lietuvos situaciją, neprieštarauja, kad ir kitais metais žemdirbiams iš nacionalinio biudžeto būtų skirtos papildomos tiesioginės išmokos. Tokios išmokos po 2012 m. nebuvo suderėtos stojimo į Europos Sąjungą sutartyje. Šią žinią žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius pranešė ketvirtadienį tuo metu Kaune Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) organizuotame susitikime su rajonų žemės ūkio skyrių atstovais.
  Skaityti daugiau
 • Kasmetinėje konferencijoje dalyvavo pusantro šimto dalyvių

  Kasmetinėje konferencijoje dalyvavo pusantro šimto dalyvių

  2012-09-05

     Šių metų rugpjūčio 30 d. Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) surengė tradicinę kasmetinę konferenciją, kuri buvo skirta 2012 m. deklaravimo aktualijoms aptarti. Į renginį buvo pakviesti merai, savivaldybių žemės ūkio skyrių atstovai, instituciniai ir socialiniai partneriai, kiti suinteresuoti asmenys.
  Skaityti daugiau
 • Per tris savaites grūdų nupirkta 2,4 karto daugiau nei praėjusiais metais

  Per tris savaites grūdų nupirkta 2,4 karto daugiau nei praėjusiais metais

  2012-08-29

     Per šių 2012 metų tris rugpjūčio savaites iš augintojų buvo supirkta 650,0 tūkst. t grūdų, o tai yra net 2,4 karto daugiau lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu.
  Skaityti daugiau
 • Prasidėjo grūdų eksportas

  Prasidėjo grūdų eksportas

  2012-08-27

     Žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius savaitgalį lankėsi Klaipėdoje, kur įvyko susitikimas su Valstybinio jūrų uosto krovos kompanijų, AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovais aptarti grūdų pervežimo ir krovimo problemas. Ministras įsitikino, kad grūdų eksportas jau yra prasidėjęs.
  Skaityti daugiau
 • Siekis – ugdyti kaimo lyderius

  Siekis – ugdyti kaimo lyderius

  2012-08-23

     Šių 2012 metų rugpjūčio 21 d. Aleksandro Stulginskio universitete (ASU) startavo keturias dienas truksianti „Jaunojo kaimo lyderio stovykla“. Toks šviečiamojo pobūdžio renginys yra organizuojamas pirmą kartą ir spėjo susilaukti nemenko dėmesio. Iš pusšimčio norinčiųjų patekti į renginį buvo atrinkti 30 jaunuolių. Per keturias dienas truksiančią programą, jaunuoliai bus mokomi vadovavimo, komandinio darbo ir kitų gebėjimų, kaip skatinti darbuotojus atskleisti savo galimybes, prisiimti atsakomybę.
  Skaityti daugiau
 • Įsiplieskė karas tarp grūdų perdirbėjų ir vežėjų

  Įsiplieskė karas tarp grūdų perdirbėjų ir vežėjų

  2012-08-22

     AB „Lietuvos geležinkeliai“ nurodo, kad problemų grūdų išvežimui nėra, kadangi turi pakankamai vagonų, tačiau grūdų pervėžėjai turi iš anksto įspėti, kiek vagonų jiems reikės. Pasak bendrovės, tam yra parengusi bendradarbiavimo sutarčių projektus, tačiau grūdų pervežėjai sutartimis nesidomi. Taip pat, bendrovė nurodė, kad „siaura vieta“ tampa Klaipėdos uostas, kadangi padaugėjus vagonų kiekiui,  uostas nebespėtų jų iškrauti.
  Skaityti daugiau
 • Pieno gamintojų ir supirkėjų derybų objektu taps pieno pirkimo – pardavimo sutarties sąlygos

  Pieno gamintojų ir supirkėjų derybų objektu taps pieno pirkimo – pardavimo sutarties sąlygos

  2012-08-20

     Šių metų ruduo Lietuvos pieno sektorių pasitiks permainos: iki šiol buvusios griežtai apibrėžtos tipinės pieno pirkimo – pardavimo sutarties sąlygos taps pieno gamintojų ir supirkėjų laisvu derybų objektu. Tačiau, pienas, kaip ir iki šiol, galės būti perkamas (parduodamas) tik pasirašius pieno pirkimo – pardavimo sutartį.
  Skaityti daugiau
 • Eilių prie grūdų elevatorių nėra

  Eilių prie grūdų elevatorių nėra

  2012-08-17

     Šiandieną viešojoje erdvėje pasirodė informacija, kad trūksta krovinių pervežimo vagonų, dėl to esą „ūkininkams dažnai reikia laukti eilėse paromis...“. Žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius tokią informaciją neigia teigdamas, jog dar vakar pats vežė paskutines surinktų grūdų atsargas ir eilių nėra nei Kaune, nei Vievyje.
  Skaityti daugiau
 • Ūkininkai kviečiami įgyti žaliąjį diplomą

  Ūkininkai kviečiami įgyti žaliąjį diplomą

  2012-08-16

     Nuo šių 2012 m. Žemės ūkio rūmams yra patikėta teisė ūkiams suteikti žaliąjį diplomą – leidimą priimti aukštųjų ir profesinių mokyklų auklėtinius, praktikai ūkyje atlikti. Per pirmąjį šių metų ketvirtį žalieji diplomai buvo suteikti 15 pažangių ūkių, pasižymėjusių atsakingu požiūriu į Lietuvos žemės ūkio ateitį. O per šių metų antrajį ketvirtį žalieji diplomai buvo įteikti net 25 žemės ūkio subjektams.
  Skaityti daugiau

Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11-20   21-22